اتقان اسناد هویتی مردم ایران بسیار با اهمیت است ***مقام معظم رهبری*** ثبت احوال نوین، زمینه ساز توسعه پایدار ***** کارت ملی هوشمند، دروازه ورود به دولت الکترونیک

دسترسی سریع

ستاد خبری حراست اداره کل

نظرسنجی

نظر شما درباره پايگاه اطلاع رسانی ثبت احوال استان قزوین چيست؟


ستاد اقامه نماز

بازدید کنندگان

  • Total Visitors: 1495335
  • Unique Visitors: 22406
  • Registered Users: 5
  • Your IP: 54.161.116.225

شما اینجا هستید

خانه

راهنمای دریافت فیش حقوقی:

به اطلاع کلیه کارکنان محترم ثبت احوال استان قزوین می رساند:

دریافت فیش حقوقی کلیه کارکنان استان از نیمه دوم سال 1393 از طریق این سامانه صورت خواهد گرفت.لذا قبل از هر اقدامی کدکاربری و کلمه عبور خود را از واحد امور مالی اداره کل ثبت احوال استان قزوین دریافت نموده و به ترتیب مراحل ذیل اقدام به دریافت فیش حقوقی خود نمایید:

  1. کد کاربری و کلمه عبور خود را در قسمت کاربر( واقع در ستون سمت راست صفحه) و کد امنیتی نمایش داده شده را درذیل آن وارد نمایید.
  2. با کلیک بر روی دکمه ورود صفحه مجدداً بار گذاری شده و نوار سیاهی بالای سایت ظاهر خواهد شد.از سمت چپ نوار مذکور بر روی گزینه سلام(نام کاربر) کلیک نمایید.
  3. صفحه شخصی شما نمایش داده شده و قبل از هر اقدامی در قسمت ویرایش کلمه عبور خود را با رعایت ملاحظات امنیتی تغییر داده و بر روی گزینه ذخیره کلیک نمایید.
  4. در قسمت پایین صفحه نمایش ، فیش های حقوقی به ترتیب وارد خواهند شد بنابراین با انتخاب هر یک از آنها می توانید فیش مربوطه را دریافت و بر روی سیستم خود ذخیره نمایید.
  5. پس از ذخیره نمودن فیش خود می توانید فایل دریافت شده را بوسیله نرم افزار adobe reader ( در قسمت نرم افزارهای مورد نیاز قابل دانلود می باشد) مشاهده و چاپ نمائید.

لینکهای مهم

لینک ادارات تابعه

ورود کاربر

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.