اتقان اسناد هویتی مردم ایران بسیار با اهمیت است ***مقام معظم رهبری*** ثبت احوال نوین، زمینه ساز توسعه پایدار ***** کارت ملی هوشمند، دروازه ورود به دولت الکترونیک

دسترسی سریع

ستاد خبری حراست اداره کل

نظرسنجی

نظر شما درباره پايگاه اطلاع رسانی ثبت احوال استان قزوین چيست؟


ستاد اقامه نماز

بازدید کنندگان

  • Total Visitors: 1557841
  • Unique Visitors: 23078
  • Registered Users: 5
  • Your IP: 54.89.187.28

شما اینجا هستید

خانه

بازدید استاندارو معاون سیاسی امنیتی از اداره کل ثبت احوال

به گزارش روابط عمومی مرتضی روزبه استاندار قزوین  به همراه  ایوب رحیمی معاون سیاسی امنیتی استانداری هادی دقیقی مدیر روابط عمومی و مجید وفا پور مدیر کل حوزه استاندار همزمان با ششمین روز از هفته ثبت احوال با کارکنان این اداره کل دیدار و از نزدیک هفته ثبت احوال را تبریک گفت .

مرتضی روزبه در این دیدار ابتدا از گنجینه اسناد مشاهیر و مفاخر استان بازدید کرد و ایجاد این گنجینه را کاری بسیار خوب  وعالی برشمرد و افزود باید از مردم و مسئولان دعوت شود تا از این گنجینه بازدید کنند و با مفاخرو شهدای استان بیشتر آشنا شوند.

در ادامه این دیدار استانداردر نشستی صمیمی با کارکنان ثبت احوال استان شرکت کرد در ابتدای نشست محمد صدرا آراسته مدیر کل گزارشی از اقدامات و فعالیتهای سازمان در زمینه های آرشیو الترونیکی ، صدور کارت هوشمند ملی ، ارائه خدمات الکترونیکی و آمارهای استان ارائه نمود .

روزبه  استاندار قزوین در این دیدار با اشاره به اینکه اداره ثبت احوال بسیار مهم و کارکنان آن زحمت کش هستند افزود، سازمان ثبت احوال به عنوان یکی از ارکان مهم حاکمیت و پاسدار حریم مرزهای تابعیت و هویت کشور می باشد  و این سازمان در راه انجام رسالت و وظیفه مهم هویت بخشی به ایرانیان و تولید آمارهای حیاتی در طول ادوار تاریخ، منشاء خدمات و تحولات چشمگیری بوده است.   

ایشان همچنین  برنامه ریزی های دقیق و راهبردهای کلان هر جامعه را در گرو آمار و اطلاعات دقیق مردم آن جامعه دانست.وی در ادامه با اشاره به توفیقات روز افزون خدمات نظام مقدس جمهوری اسلامی صدور کارت هوشمند ملی را از تحولات چشمگیر خدمات الکترونیکی دولت برشمرد.

ایشان در خصوص آمار های جمعیت افزودند که ثبت احوال می بایست تغییرات و آمارهای حیاتی را به صورت بسیار دقیق رصد و تحلیل نماید تا در مواقع ضروری بتواند به مسئولان در خصوص مشکلات چه از لحاظ جمعیتی و چه از نظر میزان کاهش و یا افزایش ازدواج و طلاق و موارد دیگراطلاع رسانی دقیق و کاملی را ارائه کند.

در ادامه ایوب رحیمی معاون سیاسی امنیتی استانداری نیز ضمن تبریک هفته ثبت احوال گفت با توجه به نوع وظیفه ای که اینجانب دارم بیشتر با کارکردهای ثبت احوال علل الخصوص در زمان انتخابات آشنایی دارم و میدانم که کار بسیار مهم و حساسی را برعهده دارند..


 

اضافه کردن دیدگاه جدید

لینکهای مهم

لینک ادارات تابعه

ورود کاربر

CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.